همه ما این ضرب المثل قدیمی را شنیده‌ایم که “مراقب آرزوهایت باش” تبلیغات جدید Super Bowl با حضور اسکارلت جوهانسون، کالین جوست و الکسای آمازون ثابت می کند که چرا اعتماد به فناوری گاهی اوقات نتیجه معکوس می دهد.

مانند همه روابط، در ازدواج هم گاهی زوج ها افکار و نظرات خاصی را برای خود نگه می دارند. روابط سالم ریشه در صداقت دارد، اما درماین گذاشتن همه چیز گاه میتواند رابطه را به سمت ناسالم شدن و متلاطم شدن سوق دهد.
این تیزر تبلیغاتی،به یک زوج فوق العاده خوش قیافه، ثروتمند و با استعداد می‌پردازد. . جوست و جوهانسون در سال 2019 نامزد کردند و در اکتبر 2020 با هم ازدواج کردند. این زوج یک فرزند به نام کازمو دارند و جوهانسون مادر یک دختر هم به نام رز است که هفت سال دارد.
این تبلیغ خنده دار است و نشان می دهد که این زوج حس شوخ طبعی زیادی در مورد رابطه خود دارند. این احتمالاً برای بینندگان صادق است زیرا آنها به نوشتن آگهی کمک کردند. کلودین چیور، معاون برند جهانی و بازاریابی ثابت آمازون می‌گوید که آن‌ها «بسیار درگیر طنز نویسی» این آگهی تجاری بودند.

این زوج چندین سناریو خنده‌دار را اجرا می‌کنند که در آن آنها دقیقاً از طریق فناوری متوجه می‌شوند که شریک زندگیشان در مورد آنها چه فکری می‌کند.
در پایان، این زوج از تفکرات ذهن‌خوانی خود خارج می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که الکسا فقط به کلمات گفتاری آنها پاسخ دهد.

در حالی که این اولین تبلیغات سوپر باول جوهانسون نیست (کسی تبلیغ بحث برانگیز Soda Stream در سال 2014 را به خاطر می آورد؟)، اولین بار است که این زوج در یک آگهی تبلیغاتی با هم ظاهر می شوند. Jo Shoesmith، مدیر اجرایی خلاقیت جهانی آمازون، توضیح داد که Jost و Johansson گزینه‌های عالی برای این تبلیغ بوده و به فروش بهتر کمک می‌کنند.

دیدگـاه