آموزه های جدید از استاندارد های نوین تبلیغات، دیدما را هر لحظه متحول می کند و این در برنامه ریزی و کنترل فعالیت های تبلیغاتی نقش مهمی ایفا می کند. ما بخشی از این دانش را بصورت مقالاتی کوتاه در اختیار همگان قرار خواهیم داد.

بارها دیده اید که در یک دوره زمانی مشخص فلان برند ناگهان نامش همه جا به چشم می خورد، از بیلبوردهای سطح اتوبانها گرفته تا رادیو  و تلوزیون حتی داخل سایتهای اثری از آن می توان یافت، بی شک این برند در حال اجرای کمپینی تبلیغاتی برای حمله ای برق آسا و نفوذ در صف مخاطبان خود است. این رویداد شبیه رگباری تند در بهار به ناگهان طوفانی به پا می کند و یکباره همان طور که بی خبر ظاهر شده به شکلی ناگهانی نیز ناپدید می شود. این حضور می تواند فاتح میدانی پر رقابت گردد یا با سوء مدیریت حاصلی جز ویرانی نداشته باشد.  همانطور که مطلع هستید، کمپین های تبلیغاتی یکی از استراتژی های بازاریابی هستند که در جهت معرفی  برند و یا فروش کالا و خدمات آن برند، پس از برنامه‌ریزی های دقیق، از طریق مجموعه‌ای از فعالیتهای چند جانبه در زمینه تبلیغات، پیام مشخصی را در دوره زمانی مشخص با بودجه ای مشخص برای تعداد بیشتری از مخاطبان منتشر می سازند. برنامه ریزی این کمپین ها شباهت بسیاری به تاکتیک های جنگی دارد و اگر با استراتژی دقیق همراه نباشد مبدل به رگباری بی هدف و پر هزینه می گردد.

در ده سال آینده انتظار این می‌رود که تعداد کاربران متاورس به یک بیلیون برسد و متاورس به یک تریلیون

همه ما این ضرب المثل قدیمی را شنیده‌ایم که “مراقب آرزوهایت باش” تبلیغات جدید Super Bowl با حضور اسکارلت جوهانسون، کالین جوست و الکسای آمازون ثابت می کند که چرا اعتماد به فناوری گاهی اوقات نتیجه معکوس می دهد.

سئو جادوی موتورهای جستجو، یا بهتر است بگوییم قدرت و ابزاری فوق العاده جادویی که در اینترنت برای کسب اعتبار

کپی رایتینگ چرخ های هر جنبه از فعالیت های بازرگانی را روغنکاری می کند و زبان عنصر کلیدی بسیاری از

امروزه داشتن اطلاعات به همراه یک برنامه منظم برای تمامی شرکتها و سازمان‌ها امری حیاتی و غیرقابل انکار به حساب

افراد ساکن در این جهان پست مدرن از برهوت واقعیت می گریزند تا به شوریدگی واقعیت و قلمرو نوظهور رسانه های اجتماعی در فضای مجازی و رسانه های جمعی در دنیای واقعی، همچنین تجربه های تکنولوژیکی پناه ببرند. به نظر بودریار در جامعه پست مدرن با ایجاد چنین وضعیتی انسانها ارتباط خود را با امر واقعی از دست می دهند و دچار از هم گسیختگی و انحلال شده اند، به همین دلیل است که اندیشه و گفتمان را دیگر نمی توان در ساختارهای پیشین یا تضمین شده و ثابت نگه داشت.

ارزشهای فرهنگی جوامع از گذشته های دور در قالب اشعار، موسیقی، افسانه ها، اسطوره ها بصورت شفاهی یا مکتوب از

به خاطر دارم حوالی سال 1383 که برای اولین بار در یک شرکت تبلیغاتی، سمت کارگردانی تیزر را برعهده گرفتم

تبلیغات تا حد زیادی وام دار هنر هستند تا علم، این بحث همیشه چالش بر انگیز بوده است و برخی